Plan zajęć kursów tańca

Przedstawiamy Państwu ofertę kursów tańca jakie proponuje nasza Szkoła. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy tańca z uprawnieniami . 

para na kursie dla dzieci
Dzieci 8-13 lat

      U nas nie ma wstępnych przesłuchań. Pomagamy każdemu dziecku. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu tanecznemu i pedagogicznemu naszych nauczycieli, dzieci uczą się tańca poprzez zabawę i przekonają się, że taniec wcale nie jest trudny. Uczymy wypracowanymi metodami, a wszystkie ćwiczenia i program dostosowane są do wieku dziecka.

Dla wytrwałych –letnie obozy/kolonie z tańcem i pokazy tańca

Dla chętnych - turnieje taneczne

Sala taneczna: CENTRUM KULTURY OSTRÓW LUBELSKI

W programie: Tańce towarzyskie: walc angielski, walc wiedeński, quickstep, samba disco, cha- cha- cha, jive, rock n roll oraz polka.

Zajęcia: od września 2023 do czerwca 2024, 1 x w tygodniu w środy(po zebraniu grupy min 16 osób)

Opłata za miesiąc: 100zł

Kurs tańca dla dorosłych
Dorośli

   Kurs jest skierowany do wszystkich osób od 19 lat, po przysłowiową setkę. Nasi nauczyciele to fachowcy z pasją. Od wielu lat specjalizujemy się w pomaganiu dorosłym stawiać proste i trudniejsze kroki w rytm muzyki. Przyjazna atmosfera na naszych kursach, odpowiednio dobrane ćwiczenia, ciekawe choreografie, a także znajomość zasad ruchu, pomogą Państwu poczuć się pewnie na parkiecie tanecznym. Podpowiemy jak prowadzić kobietę w tańcu i jak ją poprosić. Na zajęcia zapraszamy pary, solistów /pomagamy znaleźć drugą połowę/ pary przedmałżeńskie.

Taniec ułatwia życie!

Lublin

W programie:  walc angielski, walc wiedeński, quickstep, tango, samba,rumba, cha cha cha, jive, rock n’ roll lat 50-tych 

Grupa początkująca:

Sala taneczna(z lustrami): ul. Długosza 8A – Pryw. Szkoła Podstawowa i. Królowej Jadwigi

Zajęcia: 1 x w tygodniu/wtorki/ godz.18.30- 20.00

Rozpoczęcie: 26.IX.23 godz.18.30

Opłata za miesiąc: 120zł

Grupa zaawansowana:

Sala taneczna: ul. A.Mickiewicza – Szkoła Podstawowa nr 2

Rozpoczęcie: 14.IX.2023 godz. 18.00

Zajęcia: 1 x w tygodniu/czwartki/ godz.18.00–19.30

Opłata za miesiąc: 120zł

Taniec dla nowożeńców

Na każdym weselu pierwszy taniec należy do Młodej Pary.
Z pewnością pokaz zrobi wrażenie, gdy będzie szczególnie przygotowany wspólnie z nauczycielem ze szkoły tańca. Choreografie dostosowujemy do możliwości naszych klientów tak, by po trzech, czterech spotkaniach można było bezbłędnie zatańczyć. Na tę szczególną okazję przygotowaliśmy specjalne choreografie dla nowożeńców.